• Island - turistický a poznávací okruh - 12 dní: 52.980 Kč - červenec 2020 - skupinka MAX 16 osob
  • Azorské ostrovy - turistika a poznávání - 9 dní: 33.980 Kč nebo 13 dní: 52.980 Kč - červen až září 2020
  • Skotsko - Ostrov Skye a západní vysočina - turistika a poznávání - 11 dní - cena 31.980 Kč - červen/červenec 2020
  • Skotsko - West Highland Way - 11 dní - cena 27.980 Kč - červen/červenec 2020

West Highland Way - reference

>>> rezervovat zájezd na West Highland Way <<<

rok 2018

Dobrý den,
služeb cestovních kanceláří využívám docela často, mám tedy co srovnávat. Kromě cestování, poznávání, turistiky atd. mě taky baví chválit... když je co nebo koho samozřejmě :-)
Na zájezdu s CK Katu do Skotska, jehož hlavním programem byl trek po West Highland Way jsem se mohla svým zálibám věnovat vrchovatě, včetně toho chválení!!
Vše spojené s naší cestou a pobytem bylo předem dokonale zajištěno a na jednotlivých místech putování naším skvělým a nadmíru empatickým průvodcem Davidem vždy velmi rychle ke spokojenosti nás účastníků dotaženo.
Připraveny pro nás byly prakticky zpracované mapky na jednotlivé dny, průběžné ústní informace dávkovány v množství "tak akorát", každý dotaz byl průvodcem vždy rychle a ochotně zodpovězen.
David dokázal obdivuhodným způsobem skloubit roli "šéfa výpravy" a současně "účastníka zájezdu". Moc příjemná atmosféra zájezdu tak byla dílem celého našeho desetičlenného kolektivu. Nepochybně k ní ale také přispěla kouzelná Skotská vysočina s bonusovým Ben Nevisem na konci treku, luxusní počasí (umožňující i několikrát koupání) po celou dobu pobytu... a nejspíš i nějaká ta kapka whiskey či lahodného skotského piva :-)
Děkuji CK Katu a speciálně pak Davidovi za vskutku úžasný cestovatelsko-turistický zážitek!

S pozdravem Jitka P.

rok 2017

Ahoj všem v CK KATU,
opět jsem se vrátila ze zájezdu pořádaného Vaší CK a opět naprosto úžasná dovča. Vše bylo super zorganizované a naplánované (zajímalo by mě, jak vždy zvládáte naplánovat i dobré počasí:-) ), fantastická dovolená v nádherné přírodě nezapomenutelného Skotska. Jsem moc ráda, že vím, že se na Vaší CK mohu vždy spolehnout a z dovolené se pokaždé vracím s bezvadnými dojmy a zážitky.
Chtěla bych moc poděkovat Magdě za super průvodcování celého zájezdu, ale i ostatním z CK, kteří se na plánování a zajištění tohoto zájezdu podíleli.
Typy zájezdů, které Vaše CK pořádá, mi dokonale vyhovují a velmi ráda se opět nějakého dalšího zúčastním. Přeji hodně dalších spokojených klientů a úspěchu v tom, co děláte, jde Vám to opravdu výborně.

Zdraví spokojená klientka Jana H.

Ještě nikdy jsme se necítily tak kompetentně, zodpovědně a mile doprovázeny, jako pod ochrannými křídly Magdy Schlindenbuchové.
Moc srdečně ji prosím od nás pozdravte!
Příští rok si určitě zase vybereme jeden z Vašich zájezdů!

Božena a Lissa Gartlerovy, Rakousko